Dergi Tasarımı

Dergi Tasarımı: Dergi, kitap ve gazete arasında duran bir ihtiyaca cevap vermeye çalışan ayrı bir iletişim alanıdır. Günümüzde insanların birbirleriyle iletişim kurabilmeleri için birer araç olarak kullanılan dergiler her sektör ve alana mensup kişiler tarafından kullanılmaktadır.

Katalog Tasarımı

Web Tasarımı

Web sayfanız sizin ve işinizin bir yansımasıdır. Web sitenizin tasarımı, hızı,gezinebirliği, seo uyumlu olması, responsive (tüm cihazlara uyumlu tasarım) olması, google arama motoru Optimizasyonuna uyumlu olması firmanızın kazancına olacaktır ve doğru bir web sitesi tasarımı yaptırdığınız anlamına gelir.İnternet; günümüzde her sektörde, her alanda bilgiye ulaşmanın en kolay yolu oldu. Özellikle kendini, ürettiği ürünü, hizmeti tanıtmak isteyen kişi ve kuruluşlarca en ucuz, en hızlı iletişim aracı olma özelliği kazandı. Bu amacı gözeten kişi ve kuruluşlar için artık Web sayfaları bir vazgeçilmez haline geldi. Dolayısı ile amacı ürün ve hizmetleri tanıtmak ve bunun için her türlü kişi ve de kuruluşa hizmet veren grafik tasarım alanının da önemli bir uğraşı haline geldi.

Grafik Tasarımı

Kaliteli bir katalog tasarımının ortaya çıkması için kullanılacak ürün resimlerinin çöznürlüklerinin yüksek olması gerekmektedir. Sayfada kullanılacak ürüne göre katalog ebatlarını belirleyip ona göre dizayn edilmeli, kullanılacak font ülçülerine ve renklerin firmanın kurumsalına uymasına dikkat edilmesi gerekir.

Dijital Pazarlama

Fotoğraf Çekimi

Ürünlerinizi internette veya basılı metaryallerde sergizlemeniz için profesyonel fotoğraf çekimi yapıyoruz.Teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkan ileri teknoloji fotoğraf makineleri ve aksesuarları her türlü kolaylığı sağlasa da, sadece iyi pozlandırılmış, netlik ayarı yapılmış bir görüntü, iyi bir fotoğraf için tek başına yeterli değildir.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik bir firmanın olmazsa olmazlarındandır. Firmaya özel bir logo, kurumsal bir kartvizit, broşür vb. reklam ve tanıtım elemanlarının göz alıcı bir tasarımla ve firmayı anlatacak şekilde tasarlanması gerekir. Özgün bir kurumsal kimlik sizi müşterilerinize tanıtacak ilk etkendir.

web sitesi yapan firmalar,kayseri web sitesi,katalog tasarım,web tasarım,kurumsal site,mobil uyumlu site,kayseri web tasarım firmaları,katalog tasarımcısı,kayseri web tasarım,Kayserinin en iyi web site firmasıReferanslar - GALAKSİ MEDYA, GALAKSİ MEDYA

Kayseri Web Tasarımı Yapan Firması, Web Sitesi Yapımı, Grafik Tasarım, Reklam Ajansı, Web Site Tel: 0352 240 19 83 Kayseri

Kayseri Web Tasarımı Yapan Firması, Web Sitesi Yapımı, Grafik Tasarım, Reklam Ajansı, Web Site Tel: 0352 240 19 83 Kayseri , web sitesi yapan firmalar,kayseri web sitesi,katalog tasarım,web tasarım,kurumsal site,mobil uyumlu site,kayseri web tasarım firmaları,katalog tasarımcısı,kayseri web tasarım,Kayserinin en iyi web site firmasıReferanslar - GALAKSİ MEDYA, GALAKSİ MEDYA

Bizi Tercih Eden Firmalar
Neler Yaptık Referanslarımız
T.C. Kayseri Valiliği
Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Kocasinan Belediyesi
Karmak Çelik Kapı
Zerdali Mobilya
HEKİMOĞLU BETON
Kayseri Gaz
Kilim
Ergül
Suat Altın İnşaat
Simfer
Dünyam Hastanesi
Başyazıcı
Şahin
Elzem Havalı Aletler
Sundoor Çelikkapı
Mobergi
Yeni Dünya
radison blu
Zümrüt Sarraf
Marka
Güler Sucuklar
DizaynS
Fortedoor Çelikkapı
Flooreks
Bürolive
Doygu
Baykan Mobilya
Mos Ahşap
Akkaş Isı ve Enerji
Hakkı Efendi
Nalbantoğlu
Yeşim Mobilya
Rainguard
Mobi Koala Mobilya
Mimba Genç Odası
Mobilay
İdollife
Kilci Mobilya
Hesaş
Erciyes Unlu Mamulleri
Elmak Elektrik
Çarşı Başı
Arı Bal Evi
By Bal
Ankay Yalıtım
DESTEK