Katalog Tasarımı

Dijital Pazarlama

Web Tasarımı

Web sayfanız sizin ve işinizin bir yansımasıdır. Web sitenizin tasarımı, hızı,gezinebirliği, seo uyumlu olması, responsive (tüm cihazlara uyumlu tasarım) olması, google arama motoru Optimizasyonuna uyumlu olması firmanızın kazancına olacaktır ve doğru bir web sitesi tasarımı yaptırdığınız anlamına gelir.İnternet; günümüzde her sektörde, her alanda bilgiye ulaşmanın en kolay yolu oldu. Özellikle kendini, ürettiği ürünü, hizmeti tanıtmak isteyen kişi ve kuruluşlarca en ucuz, en hızlı iletişim aracı olma özelliği kazandı. Bu amacı gözeten kişi ve kuruluşlar için artık Web sayfaları bir vazgeçilmez haline geldi. Dolayısı ile amacı ürün ve hizmetleri tanıtmak ve bunun için her türlü kişi ve de kuruluşa hizmet veren grafik tasarım alanının da önemli bir uğraşı haline geldi.

Grafik Tasarımı

•ÜRÜN FON YERLEŞTİRME •MEKAN TASARIMI •FOTOMONTAJ •FOTOĞRAF DÜZELTME
Grafik tasarımın temel işlevi bir mesajı iletmek, bir ürün ya da hizmeti tanıtmaktır. Grafik tasarım görsel bir iletişim sanatıdır. Grafik Tasarım ekibimizle en üst düzey tasarımları çıkartıyoruz. Değişim ve teknolojiyi takip edip çalıştığımız firmaların bundan yararlanması için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Kaliteli bir katalog tasarımının ortaya çıkması için kullanılacak ürün resimlerinin çöznürlüklerinin yüksek olması gerekmektedir. Sayfada kullanılacak ürüne göre katalog ebatlarını belirleyip ona göre dizayn edilmeli, kullanılacak font ülçülerine ve renklerin firmanın kurumsalına uymasına dikkat edilmesi gerekir.

Dergi Tasarımı

Dergi Tasarımı: Dergi, kitap ve gazete arasında duran bir ihtiyaca cevap vermeye çalışan ayrı bir iletişim alanıdır. Günümüzde insanların birbirleriyle iletişim kurabilmeleri için birer araç olarak kullanılan dergiler her sektör ve alana mensup kişiler tarafından kullanılmaktadır.

Fotoğraf Çekimi

Ürünlerinizi internette veya basılı metaryallerde sergizlemeniz için profesyonel fotoğraf çekimi yapıyoruz.Teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkan ileri teknoloji fotoğraf makineleri ve aksesuarları her türlü kolaylığı sağlasa da, sadece iyi pozlandırılmış, netlik ayarı yapılmış bir görüntü, iyi bir fotoğraf için tek başına yeterli değildir.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik bir firmanın olmazsa olmazlarındandır. Firmaya özel bir logo, kurumsal bir kartvizit, broşür vb. reklam ve tanıtım elemanlarının göz alıcı bir tasarımla ve firmayı anlatacak şekilde tasarlanması gerekir. Özgün bir kurumsal kimlik sizi müşterilerinize tanıtacak ilk etkendir.

web sitesi yapan firmalar,kayseri web sitesi,katalog tasarım,web tasarım,kurumsal site,kayseri web tasarım firmaları,katalog tasarımcısı,kayseri web tasarım,katalog ürün çekimi,mobilya fotoğraf çekimi,e-ticaret fotoğraf çekimi,Konsept fotoğraf çekimi,kayseri endüstriyel fotoğrafçı,Kayseri ürün fotoğraf çekimiWeb Sitesi Yenileme - GALAKSİ MEDYA,web sitesi yapan firmalar kayseri, GALAKSİ MEDYA,web sitesi yapan firmalar kayseri

Kayseri Web Tasarımı Yapan Firmalar, Web Sitesi Yapımı, Grafik Tasarım, Reklam Ajansı, Katalog Tasarımı, Fotoğraf Çekimi

Kayseri Web Tasarımı Yapan Firmalar, Web Sitesi Yapımı, Grafik Tasarım, Reklam Ajansı, Katalog Tasarımı, Fotoğraf Çekimi , web sitesi yapan firmalar,kayseri web sitesi,katalog tasarım,web tasarım,kurumsal site,kayseri web tasarım firmaları,katalog tasarımcısı,kayseri web tasarım,katalog ürün çekimi,mobilya fotoğraf çekimi,e-ticaret fotoğraf çekimi,Konsept fotoğraf çekimi,kayseri endüstriyel fotoğrafçı,Kayseri ürün fotoğraf çekimiWeb Sitesi Yenileme - GALAKSİ MEDYA,web sitesi yapan firmalar kayseri, GALAKSİ MEDYA,web sitesi yapan firmalar kayseri

Web Sitesi Yenileme

Fikirlerinizi  harika projelere dönüştürmek için yanınızdayız. 

Web tasarım konusunda deneyimli ekibimiz ile öncelikle firmanızın, rakiplerinizin ve sektörünüzün detaylı analizini yapıyor sizi rakiplerinizin bir adım önüne geçirecek web çözümleri sunuyoruz.

İnternet; günümüzde her sektörde, her alanda bilgiye ulaşmanın en kolay yolu oldu. Özellikle kendini,

ürettiği ürünü, hizmeti tanıtmak isteyen kişi ve kuruluşlarca en ucuz, en hızlı iletişim aracı olma özelliği kazandı.

Bu amacı gözeten kişi ve kuruluşlar için artık Web sayfaları bir vazgeçilmez haline geldi.

Dolayısı ile amacı ürün ve hizmetleri tanıtmak ve bunun için her türlü kişi ve de kuruluşa hizmet veren

grafik tasarım alanının da önemli bir uğraşı haline geldi.   

Galaksi WEB Müşterilerine Kalite Mükemmel ve özgün tasarımlar oluşturmak için web tasarım şirketi olarak hizmet vermektedir. Galaksi WEB profesyonel kadrosuyla mükemmel web tasarımlar sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Galaksi WEB konusunda en iyi donanımlara sahiptir.

Tarafımızdan tasarlanmış ve programlanmış web siteleri grafik tasarım, flaş tasarım, içerik yönetimi, gibi komple paketlerimizi müşterilerimize sunmaktayız.

Kullanılabilirlik gibi temel faktörlerle birlikte, Düzen, Tekdüzen Kullanıcı Deneyimi olarak kabul edilir ve müşterilerimiz için sade şık bir tasarım oluşturmaya özen göstermekteyiz.

Bunların yanı sıra mevcut web sitenizin görünümünü ve işlevselliğini arttırmak için yeniden tasarlanması için çalışmalarımızla yanınızdayız. Web siteleri ve karmaşık teknik sitelere kadar birçok projeyi kolaylıkla gerçekleştirmekteyiz.

 

Özetle, Web Tasarım Çözümlerimiz aşağıda belirtilmiştir.

·        Web Tasarım

·        İçerik Yönetim Sistemleri

·        Özel Programlama

·        Özel Tasarım ve Geliştirme

·        Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamları

·        Profesyonel Web Tasarım + SEO Desteği 

·        İletişim sayfamızı ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.


      Web Sitenizi Yeniliyoruz...

  • Eskiden yaptırdığınız ve bir türlü memnun olmadığınız
  • Google başarısı olmayan
  • Düzenli içerik ekleyemediğiniz
  • Göze hoş gelmeyen
  • Yazılım ve tasarım olarak beğenmediğiniz
  • Çok yavaş ve gezinebilirliği iyi olmayan
  • Tüm web sitelerinizi yeniliyoruz

 

İyi bir web tasarım ile, online pazarlama çözümlerimizle sitenizin en iyi yerlere gelmesi için çalışmalar sürdürmekteyiz.

Web tasarım ve online pazarlama uzmanları birçok işletme ve şirketlerin büyümesi ve kendi web sitesi iş birliği ile lider yapmak için yardımcı olur.

 


Fikirlerinizi harika projelere dönüştürmek için yanınızdayız.