Katalog Tasarımı

Dijital Pazarlama

Web Tasarımı

Web sayfanız sizin ve işinizin bir yansımasıdır. Web sitenizin tasarımı, hızı,gezinebirliği, seo uyumlu olması, responsive (tüm cihazlara uyumlu tasarım) olması, google arama motoru Optimizasyonuna uyumlu olması firmanızın kazancına olacaktır ve doğru bir web sitesi tasarımı yaptırdığınız anlamına gelir.İnternet; günümüzde her sektörde, her alanda bilgiye ulaşmanın en kolay yolu oldu. Özellikle kendini, ürettiği ürünü, hizmeti tanıtmak isteyen kişi ve kuruluşlarca en ucuz, en hızlı iletişim aracı olma özelliği kazandı. Bu amacı gözeten kişi ve kuruluşlar için artık Web sayfaları bir vazgeçilmez haline geldi. Dolayısı ile amacı ürün ve hizmetleri tanıtmak ve bunun için her türlü kişi ve de kuruluşa hizmet veren grafik tasarım alanının da önemli bir uğraşı haline geldi.

Grafik Tasarımı

•ÜRÜN FON YERLEŞTİRME •MEKAN TASARIMI •FOTOMONTAJ •FOTOĞRAF DÜZELTME
Grafik tasarımın temel işlevi bir mesajı iletmek, bir ürün ya da hizmeti tanıtmaktır. Grafik tasarım görsel bir iletişim sanatıdır. Grafik Tasarım ekibimizle en üst düzey tasarımları çıkartıyoruz. Değişim ve teknolojiyi takip edip çalıştığımız firmaların bundan yararlanması için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Kaliteli bir katalog tasarımının ortaya çıkması için kullanılacak ürün resimlerinin çöznürlüklerinin yüksek olması gerekmektedir. Sayfada kullanılacak ürüne göre katalog ebatlarını belirleyip ona göre dizayn edilmeli, kullanılacak font ülçülerine ve renklerin firmanın kurumsalına uymasına dikkat edilmesi gerekir.

Dergi Tasarımı

Dergi Tasarımı: Dergi, kitap ve gazete arasında duran bir ihtiyaca cevap vermeye çalışan ayrı bir iletişim alanıdır. Günümüzde insanların birbirleriyle iletişim kurabilmeleri için birer araç olarak kullanılan dergiler her sektör ve alana mensup kişiler tarafından kullanılmaktadır.

Fotoğraf Çekimi

Ürünlerinizi internette veya basılı metaryallerde sergizlemeniz için profesyonel fotoğraf çekimi yapıyoruz.Teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkan ileri teknoloji fotoğraf makineleri ve aksesuarları her türlü kolaylığı sağlasa da, sadece iyi pozlandırılmış, netlik ayarı yapılmış bir görüntü, iyi bir fotoğraf için tek başına yeterli değildir.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik bir firmanın olmazsa olmazlarındandır. Firmaya özel bir logo, kurumsal bir kartvizit, broşür vb. reklam ve tanıtım elemanlarının göz alıcı bir tasarımla ve firmayı anlatacak şekilde tasarlanması gerekir. Özgün bir kurumsal kimlik sizi müşterilerinize tanıtacak ilk etkendir.

web sitesi yapan firmalar,kayseri web sitesi,katalog tasarım,web tasarım,kurumsal site,kayseri web tasarım firmaları,katalog tasarımcısı,kayseri web tasarımKurumsal - GALAKSİ MEDYA, GALAKSİ MEDYA

Kayseri Web Tasarımı Yapan Firması, Web Sitesi Yapımı, Grafik Tasarım, Reklam Ajansı, Web Site Tel: 0352 240 19 83 Kayseri

Kayseri Web Tasarımı Yapan Firması, Web Sitesi Yapımı, Grafik Tasarım, Reklam Ajansı, Web Site Tel: 0352 240 19 83 Kayseri , web sitesi yapan firmalar,kayseri web sitesi,katalog tasarım,web tasarım,kurumsal site,kayseri web tasarım firmaları,katalog tasarımcısı,kayseri web tasarımKurumsal - GALAKSİ MEDYA, GALAKSİ MEDYA

Kurumsal

GALAKSİ MEDYA REKLAM AJANSI

Galaksi Medya; Web Tasarım, Katalog Tasarımları ve diğer Grafik Tasarım işlerinde kurumsal
markalaştırma ve internet pazarlaması için 2008'den bu yana kaliteli hizmetler sunuyor.

Tüm bu yıllarda müşterilerimizin fikirlerini başarılı projelere dönüştürmelerine
ve işlerini yeni ufuklara taşımalarına yardımcı olduk.

Kurumsal markalaşma, web tasarım veya ürün geliştirme olsun müşterilerimize en iyi çözümleri sunuyoruz.
Galaksi Medya olarak üretme ve geliştirme yeteneğimizle gurur duyuyoruz.

Bilişim ve reklam sektöründe uzun vadeli bir firma olmakla beraber, kalitemizi de gün geçtikçe
daha yüksek seviyelere çıkarmak için çalışıyoruz.

Firmalar en iyi web tasarımını isterken aynı zamanda işlevsel ve esnek olanı ister.
Bir çok firma yeni bir site oluşturmak istiyor veya eski web sitelerini yenilemek istiyor.
Böyle bir durumda profesyonel olarak hem Web tasarımı hemde Grafik tasarım ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

En yeni tasarımlarla birden fazla paket seçeneği sunuyoruz.
Bu sayede sitenizi hem istediğiniz özelliklere hemde modern bir tasarıma kavuşturuyoruz.
Ayrıca web sitesini üst sıralara çıkarmak için Google gibi reklam devlerine ekstra ücret ödemeniz de gerekmez.
Çünkü tüm web sitelerimizde SEO Optimizasyon hizmeti vermekteyiz.

Üst düzey görsel ve işlevsel kaliteyi alt düzey bir fiyatlandırmada sunan ender firmalar arasında yer alıyoruz.
Bu sayede yıllarca referans biriktirdik. Referanslarımız kısmından göz atabilirsiniz.


Fikirlerinizi harika projelere dönüştürmek için yanınızdayız.
DESTEK