Katalog Tasarımı

Dijital Pazarlama

Web Tasarımı

Web sayfanız sizin ve işinizin bir yansımasıdır. Web sitenizin tasarımı, hızı,gezinebirliği, seo uyumlu olması, responsive (tüm cihazlara uyumlu tasarım) olması, google arama motoru Optimizasyonuna uyumlu olması firmanızın kazancına olacaktır ve doğru bir web sitesi tasarımı yaptırdığınız anlamına gelir.İnternet; günümüzde her sektörde, her alanda bilgiye ulaşmanın en kolay yolu oldu. Özellikle kendini, ürettiği ürünü, hizmeti tanıtmak isteyen kişi ve kuruluşlarca en ucuz, en hızlı iletişim aracı olma özelliği kazandı. Bu amacı gözeten kişi ve kuruluşlar için artık Web sayfaları bir vazgeçilmez haline geldi. Dolayısı ile amacı ürün ve hizmetleri tanıtmak ve bunun için her türlü kişi ve de kuruluşa hizmet veren grafik tasarım alanının da önemli bir uğraşı haline geldi.

Grafik Tasarımı

•ÜRÜN FON YERLEŞTİRME •MEKAN TASARIMI •FOTOMONTAJ •FOTOĞRAF DÜZELTME
Grafik tasarımın temel işlevi bir mesajı iletmek, bir ürün ya da hizmeti tanıtmaktır. Grafik tasarım görsel bir iletişim sanatıdır. Grafik Tasarım ekibimizle en üst düzey tasarımları çıkartıyoruz. Değişim ve teknolojiyi takip edip çalıştığımız firmaların bundan yararlanması için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Kaliteli bir katalog tasarımının ortaya çıkması için kullanılacak ürün resimlerinin çöznürlüklerinin yüksek olması gerekmektedir. Sayfada kullanılacak ürüne göre katalog ebatlarını belirleyip ona göre dizayn edilmeli, kullanılacak font ülçülerine ve renklerin firmanın kurumsalına uymasına dikkat edilmesi gerekir.

Dergi Tasarımı

Dergi Tasarımı: Dergi, kitap ve gazete arasında duran bir ihtiyaca cevap vermeye çalışan ayrı bir iletişim alanıdır. Günümüzde insanların birbirleriyle iletişim kurabilmeleri için birer araç olarak kullanılan dergiler her sektör ve alana mensup kişiler tarafından kullanılmaktadır.

Fotoğraf Çekimi

Ürünlerinizi internette veya basılı metaryallerde sergizlemeniz için profesyonel fotoğraf çekimi yapıyoruz.Teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkan ileri teknoloji fotoğraf makineleri ve aksesuarları her türlü kolaylığı sağlasa da, sadece iyi pozlandırılmış, netlik ayarı yapılmış bir görüntü, iyi bir fotoğraf için tek başına yeterli değildir.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik bir firmanın olmazsa olmazlarındandır. Firmaya özel bir logo, kurumsal bir kartvizit, broşür vb. reklam ve tanıtım elemanlarının göz alıcı bir tasarımla ve firmayı anlatacak şekilde tasarlanması gerekir. Özgün bir kurumsal kimlik sizi müşterilerinize tanıtacak ilk etkendir.

web sitesi yapan firmalar,kayseri web sitesi,katalog tasarım,web tasarım,kurumsal site,kayseri web tasarım firmaları,katalog tasarımcısı,kayseri web tasarım,katalog ürün çekimi,mobilya fotoğraf çekimi,e-ticaret fotoğraf çekimi,Konsept fotoğraf çekimi,kayseri endüstriyel fotoğrafçı,Kayseri ürün fotoğraf çekimiReklam Ajansı - Medya - GALAKSİ MEDYA,web sitesi yapan firmalar kayseri, GALAKSİ MEDYA,web sitesi yapan firmalar kayseri

Kayseri Web Tasarımı Yapan Firmalar, Web Sitesi Yapımı, Grafik Tasarım, Reklam Ajansı, Katalog Tasarımı, Fotoğraf Çekimi

Kayseri Web Tasarımı Yapan Firmalar, Web Sitesi Yapımı, Grafik Tasarım, Reklam Ajansı, Katalog Tasarımı, Fotoğraf Çekimi , web sitesi yapan firmalar,kayseri web sitesi,katalog tasarım,web tasarım,kurumsal site,kayseri web tasarım firmaları,katalog tasarımcısı,kayseri web tasarım,katalog ürün çekimi,mobilya fotoğraf çekimi,e-ticaret fotoğraf çekimi,Konsept fotoğraf çekimi,kayseri endüstriyel fotoğrafçı,Kayseri ürün fotoğraf çekimiReklam Ajansı - Medya - GALAKSİ MEDYA,web sitesi yapan firmalar kayseri, GALAKSİ MEDYA,web sitesi yapan firmalar kayseri

Reklam Ajansı - Medya

Medya aracılığıyla reklamcının mesajı alıcılara taşınır. Eğer internet gibi bir kitle iletişim aracı kullanılıyorsa, alıcının tepkilerini reklamcıya iletebilme şansı da doğar. Seçilen medyanın türüne göre, reklam için yer ve süre satın alınır. Örneğin, reklam bir gazetede yayımlanacaksa gazetede yer, televizyonda yayımlanacaksa süre satın alınır. Medya seçiminde en önemli karar reklam mesajı için en uygun aracın seçilmesidir. Tekne cilası gibi bir ürünün reklamı için televizyonu kullanmak reklamverenin parasını çöpe atmak demektir. Böyle bir ürün için en uygun kitle iletişim aracı, denizcilikle ilgili dergiler olacaktır. Bunun yanı sıra, pazara yeni giren bir marka için genel bir farkındalık yaratılmak istendiğinde ve bu marka tüm ülke pazarına yayılmış bir marka olduğunda, seçilecek en uygun araç, televizyon olacaktır. Medya seçim kararı verirken, en uygun hedef kitleye, en etkili ve en ekonomik şekilde ulaşma stratejisi tercih edilir. 

Reklam Ajansı Reklamcılığın ikinci tarafı reklam ajansıdır. Reklam ajansları için reklam ve pazarlamanın kaynaştığı kuruluş demek hatalı olmayacaktır. Araştırmalar, reklamcılığın pazarlama iletişiminin en önemli aracı olduğunu ifade etmektedir. Bu bakımdan reklamverenlerin reklamlarını kendilerinin mi yapacağı yoksa dışarıdan bağımsız bir reklam ajansı ile mi çalışacağı son derece önemlidir. En iyi reklam ajansı müşterisi   için değer yaratan ajanstır ve dolayısıyla ajans, müşterinin ne istediğini açık olarak yorumlar. Ürün hakkındaki bilgiyi anlamlı ve farklı bir şekilde iletir ve böylece tüketici o ürüne sadık kalarak, ürünü ödüllendirir

Fikirlerinizi harika projelere dönüştürmek için yanınızdayız.