Katalog Tasarımı

Dijital Pazarlama

Web Tasarımı

Web sayfanız sizin ve işinizin bir yansımasıdır. Web sitenizin tasarımı, hızı,gezinebirliği, seo uyumlu olması, responsive (tüm cihazlara uyumlu tasarım) olması, google arama motoru Optimizasyonuna uyumlu olması firmanızın kazancına olacaktır ve doğru bir web sitesi tasarımı yaptırdığınız anlamına gelir.İnternet; günümüzde her sektörde, her alanda bilgiye ulaşmanın en kolay yolu oldu. Özellikle kendini, ürettiği ürünü, hizmeti tanıtmak isteyen kişi ve kuruluşlarca en ucuz, en hızlı iletişim aracı olma özelliği kazandı. Bu amacı gözeten kişi ve kuruluşlar için artık Web sayfaları bir vazgeçilmez haline geldi. Dolayısı ile amacı ürün ve hizmetleri tanıtmak ve bunun için her türlü kişi ve de kuruluşa hizmet veren grafik tasarım alanının da önemli bir uğraşı haline geldi.

Grafik Tasarımı

•ÜRÜN FON YERLEŞTİRME •MEKAN TASARIMI •FOTOMONTAJ •FOTOĞRAF DÜZELTME
Grafik tasarımın temel işlevi bir mesajı iletmek, bir ürün ya da hizmeti tanıtmaktır. Grafik tasarım görsel bir iletişim sanatıdır. Grafik Tasarım ekibimizle en üst düzey tasarımları çıkartıyoruz. Değişim ve teknolojiyi takip edip çalıştığımız firmaların bundan yararlanması için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Kaliteli bir katalog tasarımının ortaya çıkması için kullanılacak ürün resimlerinin çöznürlüklerinin yüksek olması gerekmektedir. Sayfada kullanılacak ürüne göre katalog ebatlarını belirleyip ona göre dizayn edilmeli, kullanılacak font ülçülerine ve renklerin firmanın kurumsalına uymasına dikkat edilmesi gerekir.

Dergi Tasarımı

Dergi Tasarımı: Dergi, kitap ve gazete arasında duran bir ihtiyaca cevap vermeye çalışan ayrı bir iletişim alanıdır. Günümüzde insanların birbirleriyle iletişim kurabilmeleri için birer araç olarak kullanılan dergiler her sektör ve alana mensup kişiler tarafından kullanılmaktadır.

Fotoğraf Çekimi

Ürünlerinizi internette veya basılı metaryallerde sergizlemeniz için profesyonel fotoğraf çekimi yapıyoruz.Teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkan ileri teknoloji fotoğraf makineleri ve aksesuarları her türlü kolaylığı sağlasa da, sadece iyi pozlandırılmış, netlik ayarı yapılmış bir görüntü, iyi bir fotoğraf için tek başına yeterli değildir.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik bir firmanın olmazsa olmazlarındandır. Firmaya özel bir logo, kurumsal bir kartvizit, broşür vb. reklam ve tanıtım elemanlarının göz alıcı bir tasarımla ve firmayı anlatacak şekilde tasarlanması gerekir. Özgün bir kurumsal kimlik sizi müşterilerinize tanıtacak ilk etkendir.

web sitesi yapan firmalar,kayseri web sitesi,katalog tasarım,web tasarım,kurumsal site,kayseri web tasarım firmaları,katalog tasarımcısı,kayseri web tasarım,katalog ürün çekimi,mobilya fotoğraf çekimi,e-ticaret fotoğraf çekimi,Konsept fotoğraf çekimi,kayseri endüstriyel fotoğrafçı,Kayseri ürün fotoğraf çekimiFotoğraf Çekimi - GALAKSİ MEDYA,web sitesi yapan firmalar kayseri, GALAKSİ MEDYA,web sitesi yapan firmalar kayseri

Kayseri Web Tasarımı Yapan Firmalar, Web Sitesi Yapımı, Grafik Tasarım, Reklam Ajansı, Katalog Tasarımı, Fotoğraf Çekimi

Kayseri Web Tasarımı Yapan Firmalar, Web Sitesi Yapımı, Grafik Tasarım, Reklam Ajansı, Katalog Tasarımı, Fotoğraf Çekimi , web sitesi yapan firmalar,kayseri web sitesi,katalog tasarım,web tasarım,kurumsal site,kayseri web tasarım firmaları,katalog tasarımcısı,kayseri web tasarım,katalog ürün çekimi,mobilya fotoğraf çekimi,e-ticaret fotoğraf çekimi,Konsept fotoğraf çekimi,kayseri endüstriyel fotoğrafçı,Kayseri ürün fotoğraf çekimiFotoğraf Çekimi - GALAKSİ MEDYA,web sitesi yapan firmalar kayseri, GALAKSİ MEDYA,web sitesi yapan firmalar kayseri

Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf Çekimi Kayseri; Ürünlerinizi İnternet ortamında veya basılı metaryallerde sergizlemeniz için profesyonel fotoğraf çekimi yapıyoruz.Teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkan ileri teknoloji fotoğraf makineleri ve aksesuarları her türlü kolaylığı sağlasa da, sadece iyi pozlandırılmış, netlik ayarı yapılmış bir görüntü, iyi bir fotoğraf için tek başına yeterli değildir. Bu modül ile amacına uygun çözümlerler geliştirip çekimler yapıyoruz.Endüstriyel Fotoğraf Çekimi

Kayseri endüstriyel fotoğrafçı, Kayseri ürün fotoğraf çekimi

ENDÜSTRİYEL ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMi

Firmanızın ürettiği ürünleri, başta web sitesi ve katalog olmak üzere diğer reklam mecralarında kullanmanız için son teknoloji makine ve ışık ekipmanlarını kullanarak yüksek çözünürlükte, ultra hd kalitede fotoğraf çekiyoruz.  

• ÜRÜN FON YERLEŞTİRME

• ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ

• KATALOG ÇEKİMLERİ

• MEKAN TASARIMI

• FOTOMONTAJ 

• FOTOĞRAF DÜZELTME

 E-TİCARET ÜRÜN ÇEKİMLERİ

• MENÜ ÇEKİMLERİ

• KONSEPT FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

• MODEL ÇEKİMLERİ

• TAKI ÇEKİMLERİ

• ZÜCCACİYE ÇEKİMLERİ

• AYAKKABI VE ÇANTA ÜRÜN ÇEKİMLERİ

 ÇATAL BIÇAK ÇEKİMLERİ

 MOBİLYA FOTOĞRAF ÇEKİMİ

 KOLTUK KANEPE ÇEKİMLERİ

• MASA VE SANDALYE ÇEKİMLERİ

• RESTORAN VE OTEL ÇEKİMLERİ

Endüstriyel fotoğraf çekimi, makinelerin çalışma mantığını ve üretim sürecini ifade etmeye dayalıdır. Bu sayede işletmeler, müşterilerine ya da diğer işletmelere karşı tekniklerini ve kapasitelerini daha hızlı bir biçimde sunabilir. Endüstriyel fotoğraf çekimi ile üretimi yapılmış olan ürünler ve üretim yapılan yerler profesyonel olarak fotoğraflanır. 

Galaksi Medya olarak, endüstriyel fotoğraf alanında titiz ve profesyonel çekimler gerçekleştiriyoruz. Ürününüzün potansiyelini açığa çıkarması için gereken dinamikleri özenle sağlıyoruz. Endüstriyel fotoğraflar fuar standları ve bilboard çalışmaları gibi alanlarda kullanılabilir. Firmaların tanıtım faaliyetleri için vazgeçilmez olan yüksek çözünürlük ve kalitede fotoğraflar sunarak, potansiyel müşterilerinize en hızlı şekilde ulaşmanıza olanak sağlıyoruz.


Fikirlerinizi harika projelere dönüştürmek için yanınızdayız.