Katalog Tasarımı

Dijital Pazarlama

Web Tasarımı

Web sayfanız sizin ve işinizin bir yansımasıdır. Web sitenizin tasarımı, hızı,gezinebirliği, seo uyumlu olması, responsive (tüm cihazlara uyumlu tasarım) olması, google arama motoru Optimizasyonuna uyumlu olması firmanızın kazancına olacaktır ve doğru bir web sitesi tasarımı yaptırdığınız anlamına gelir.İnternet; günümüzde her sektörde, her alanda bilgiye ulaşmanın en kolay yolu oldu. Özellikle kendini, ürettiği ürünü, hizmeti tanıtmak isteyen kişi ve kuruluşlarca en ucuz, en hızlı iletişim aracı olma özelliği kazandı. Bu amacı gözeten kişi ve kuruluşlar için artık Web sayfaları bir vazgeçilmez haline geldi. Dolayısı ile amacı ürün ve hizmetleri tanıtmak ve bunun için her türlü kişi ve de kuruluşa hizmet veren grafik tasarım alanının da önemli bir uğraşı haline geldi.

Grafik Tasarımı

•ÜRÜN FON YERLEŞTİRME •MEKAN TASARIMI •FOTOMONTAJ •FOTOĞRAF DÜZELTME
Grafik tasarımın temel işlevi bir mesajı iletmek, bir ürün ya da hizmeti tanıtmaktır. Grafik tasarım görsel bir iletişim sanatıdır. Grafik Tasarım ekibimizle en üst düzey tasarımları çıkartıyoruz. Değişim ve teknolojiyi takip edip çalıştığımız firmaların bundan yararlanması için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Kaliteli bir katalog tasarımının ortaya çıkması için kullanılacak ürün resimlerinin çöznürlüklerinin yüksek olması gerekmektedir. Sayfada kullanılacak ürüne göre katalog ebatlarını belirleyip ona göre dizayn edilmeli, kullanılacak font ülçülerine ve renklerin firmanın kurumsalına uymasına dikkat edilmesi gerekir.

Dergi Tasarımı

Dergi Tasarımı: Dergi, kitap ve gazete arasında duran bir ihtiyaca cevap vermeye çalışan ayrı bir iletişim alanıdır. Günümüzde insanların birbirleriyle iletişim kurabilmeleri için birer araç olarak kullanılan dergiler her sektör ve alana mensup kişiler tarafından kullanılmaktadır.

Fotoğraf Çekimi

Ürünlerinizi internette veya basılı metaryallerde sergizlemeniz için profesyonel fotoğraf çekimi yapıyoruz.Teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkan ileri teknoloji fotoğraf makineleri ve aksesuarları her türlü kolaylığı sağlasa da, sadece iyi pozlandırılmış, netlik ayarı yapılmış bir görüntü, iyi bir fotoğraf için tek başına yeterli değildir.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik bir firmanın olmazsa olmazlarındandır. Firmaya özel bir logo, kurumsal bir kartvizit, broşür vb. reklam ve tanıtım elemanlarının göz alıcı bir tasarımla ve firmayı anlatacak şekilde tasarlanması gerekir. Özgün bir kurumsal kimlik sizi müşterilerinize tanıtacak ilk etkendir.

web sitesi yapan firmalar,kayseri web sitesi,katalog tasarım,web tasarım,kurumsal site,kayseri web tasarım firmaları,katalog tasarımcısı,kayseri web tasarım,katalog ürün çekimi,mobilya fotoğraf çekimi,e-ticaret fotoğraf çekimiOutlook 2007 Mail Kurulumu - GALAKSİ MEDYA, GALAKSİ MEDYA

Kayseri Web Tasarımı Yapan Firmalar, Web Sitesi Yapımı, Grafik Tasarım, Reklam Ajansı, Katalog Tasarımı, Fotoğraf Çekimi

Kayseri Web Tasarımı Yapan Firmalar, Web Sitesi Yapımı, Grafik Tasarım, Reklam Ajansı, Katalog Tasarımı, Fotoğraf Çekimi , web sitesi yapan firmalar,kayseri web sitesi,katalog tasarım,web tasarım,kurumsal site,kayseri web tasarım firmaları,katalog tasarımcısı,kayseri web tasarım,katalog ürün çekimi,mobilya fotoğraf çekimi,e-ticaret fotoğraf çekimiOutlook 2007 Mail Kurulumu - GALAKSİ MEDYA, GALAKSİ MEDYA

Outlook 2007 Mail Kurulumu
Microsoft Outlook 2007 POP3 ile Posta Kutusuna Bağlanmak İçin Yapılandırma

1- Öncelikle Outlook Express programını çalıştırınız.

2- Sırası ile Araçlar ve ardından Hesaplar menüsüne tıklayınız.3- Açılan pencerede yeni bir hesap eklemek için "Yeni" butonuna tıklayınız.4- Bu kısımda POP3 mail kurulumu yapacağımız için ilgili seçeneği değiştirmeden "İleri" butonuna tıklayınız.5- Bu ekranda alt kısımda bulunan "Sunucu ayarlarını veya ek sunucu türlerini el ile yapılandır" seçeneğini işaretleyip "İleri" butonuna tıklayınız.6- Gelen sayfada  "Gelen posta sunucum bir POP3 sunucusudur" şeklinde seçenek seçiniz. Gelen ve giden posta sunucuları için mail.siteadiniz.com/net/org şeklinde bilgi giriniz.7- Gelen sayfada ilgili alanları kendi bilgilerinize göre doldurunuz. Gelen (POP) ve Giden (SMTP) Posta Sunucuları için mail.siteadiniz.com şeklinde bilgi girmelisiniz. İsteğe göre "Parolayı Anımsa" seçeneğini seçebilirsiniz.

8- Ardından aynı sayfada bulunan "Diğer Ayarlar" butonuna tıklayınız.9- Açılan pencerede "Giden Sunucu" sekmesinde ilgili alanı işaretleyiniz.10- Daha sonra "Gelişmiş" sekmesine gelerek "Giden Sunucu (SMTP)" için port kısmını "587" yapınız ve "Tamam" butonuna tıklayarak pencereyi kapatınız.11- Bilgilerinizi tekrar kontrol ettikten sonra dilerseniz işlemi bitirmeden önce "Hesap Ayarlarını Sına" butonuna tıklayarak kaydetmeden önce doğrulama işlemi yapabilirsiniz.

12- Tüm bilgileriniz doğru ise "İleri" butonuna tıklayınız.13- Tebrikler! Microsoft Outlook 2007 üzerinde kullanmak üzere POP3 destekli mail hesabınızı başarıyla yapılandırdınız! Artık mail hesabınızı aktif olarak kullanabilirsiniz.Makalemizi incelediğiniz için teşekkür ederiz!

Fikirlerinizi harika projelere dönüştürmek için yanınızdayız.