Web Tasarım

        İnternet kullanımının tüm hayatımızı kapladığı bu günlerde kurum ve kuruluşlar için web ortamı çok büyük önem taşımaktadır. Bu durum bilişim teknolojileri alanı için web sayfası tasarımının önemini artırmıştır. Web sayfasını kodlar ile oluşturabileceğimiz gibi web tasarım editörleri ile de oluşturabiliriz. Editör kullanmak zamandan çok büyük tasarruf sağlayacaktır. Kullanacağımız program en çok kullanılan web tasarım editörlerinden biridir. Bu modül kapsamında web sayfası tasarımı için gerekli olan temel araçların kullanımını, resim, metin, tablo, çoklu ortam araçları ve bağlantı işlemlerinin uygulanması için gerekli becerilerin kazandırılması amaçlanmaktadır.
       Kurumsal web siteleri, firmaların kendilerini ifade ettiği, varsa ürettikleri ürünlerin tanıtımlarını yaptıkları, tüketici ile iletişim halinde olabildikleri alanlardır.
Özellikle son on beş yılda teknolojik alanda yaşanan gelişmelere paralele olarak web sayfalarının önemi her geçen gün artmış ve artmaya devam etmektedir. Bugün gelinen noktada artık bir çok kurum hizmetlerini web üzerinden yürütmektedir. Yürütülen hizmetlerin daha verimli ve etkin olabilmesi, web sitelerinin kullanıcılarının gereksinim ve beklentilerine uygun bir tasarım ilkesiyle sağlanabilecektir.Web Tasarım, Seo Uyumlu Web Tasarım, Hosting, Domain, Web Site Paketleri   


       Web sitesi için güvenilir bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz.Firmanızın nasıl bir web sitesi, nasıl bir arayüz tasarımına sahip olaması gerektiğini uzman kodromuzdan öğrenebilir  ve tasarımı başlatabilirsiniz.

Kurumsal Çözüm Ortağınız
Galaksi Medya © 2018
Yukarı