KurumsalGalaksi Medya

Galaksi Medya web tasarım, katalog tasarımları ve diğer grafik işlerinde, kurumsal markalaştırma ve internet pazarlaması için 2008'den beri kaliteli hizmetler sunmuştur. Tüm bu yıllarda, müşterilerimizin fikirlerini başarılı projelere dönüştürmelerine ve işlerini yeni ufuklara taşımasına yardımcı olduk. Kurumsal markalaşma, web sitesi tasarımı veya ürün geliştirme olsun, müşterilerimize en iyi çözümleri sunmak için üretme ve geliştirme yeteneğimizle gurur duyuyoruz.

Bilişim ve reklam sektöründe uzun vadeli bir firma olmakla beraber kalitemizde gün geçtikçe daha yüksek seviyelere çıkacaktır.

Kurumlar en iyi web tasarımını isterken aynı zamanda işlevsel ve esnek olanı ister. Bir çok firma yeni bir site oluşturmak veya eski web sitelerini yenilemek istiyor. Bunun için internette bir çok hazır site bulunmaktadır fakat bunlar çok sıradan olmakla beraber işlevsellik ve esneklikten de uzaktır. Böyle bir durumda profesyonel bir web tasarım firmasıyla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

En yeni tasarımlar ve birden fazla paket seçeneği sunuyoruz. Bu sayede siteniz hem istediğiniz özelliklere hemde modern bir tasarıma kavuşacak. Ayrıca web sitesini üst sıralara çıkarmak için Google gibi reklam devlerine ekstra ücret ödemeniz de gerekmez. Çünkü tüm web sitelerimizde SEO Optimizasyon hizmetini ücretsiz olarak vermekteyiz.

Üst düzey görsel ve işlevsel kaliteyi alt düzey bir fiyatlandırmada sunan ender firmalar arasında yer alıyoruz. Bu sayede yıllarca referans biriktirdik. Referanslarımız kısmından göz atabilirsiniz.Modern, mobil uyumlu web siteleri
DESTEK